Nadat

Author:
Han
Posted:
wo, 09/28/2005 - 14:35
Zo'n 3 weken terug is bij mij links onderin de verstandskies weg gehaald maar afgelopen weekend was ik bij iemand blijven slapen enz. en blijkbaar een verkeerde draai gemaakt in mij slaapzak volgende ochtend werd ik al wakker met wat irritaties rond en voornamelijk onder de kaak waar de verstands kies is getrokken.
nu is het geval dat daar wat opgezwollen maar niet bij de wond haast in de wang het doet verders niet zeer alleen als ik mij mond heel ver open doen :) maar het blijft gewoon opgezwollen.
was beste aktie om te nemen om de gezwelling laten verdwijnen of moet ik zo snel mogelijk na de tandarts?

Groetjes Han :smt100
carabelli

Laat er even door de tandarts naar kijken, het kan zijn dat er een ontstekinkje is ontstaan (bijv. door een loszittend stukje kaakbot), dat de zwelling veroorzaakt. Het lijkt verder niet ernstig maar wel raadzaam om er even naar te laten kijken, zeker omdat de extractie al 3 weken geleden heeft plaatsgevonden.

Met vriendelijke groet
do, 09/29/2005 - 10:09 Permalink