kies weg na 23 dagen randpijn?

Author:
EllenButterfly
Posted:
wo, 11/30/2005 - 14:29
Dindsdag 8 december is mijn kies getrokken door de tandarts (daarvoor behandeld met diverse wortelknaalbehandelingen en laaste keer apex;woertelpunt behandeling)
Nu zijn we 23 dagen verder en de buitenrand van het gat (waar de kies zat) doet pijn.Als ik daar mijn vinger op doe dan voelt het aan of er een super klein minitantje aan het doorkomen is. Je ziet ook een superklein bobeltje (dat is gevoelig) Of zit dat bobeltje er altijd al?? Alleen de buitenrand van het gat aan de wangkant is gevoelig. Het tandvlees is normaal van kleur.
Zal ik naar de tandarts gaan of even wachten?? In het gat zelf doet geen pijn

Wil nog even zeggen dat ik dit een geweldig forum vind!!!!

groet Ellen
Panfluit

Hallo Ellen,

Ik heb precies hetzelfde, maar omdat ik het herken van de vorige keer weet ik nu wat het is. Ik dacht namelijk aan een botsplintertje ofzo, maar volgens mijn tandarts was het de rand van het bot. In de loop der tijd groeide erbij mij een dikker laagje tandvlees over heen en was het niet meer voelbaar.
Ik ga ervan uit dat dat nu ook weer het geval is.

Groetjes Gabrielle
wo, 11/30/2005 - 17:20 Permalink
EllenButterfly

Sorry foutje ik bedoel inderdaad 8 november.

Gabrielle dankje voor je antwoord. Het lijkt erop dat dit het weleens kan zijn.
groetjes Ellen
wo, 11/30/2005 - 22:33 Permalink