Vrijleggen tand 30+ en ruimtegebrek

Author:
Vero_engeltje
Posted:
vr, 05/26/2017 - 17:14
Hallo allemaal,

Ik ben 38 jaar en overweeg een beugel. Bij mijn eerste afspraak bij de orthodontist blijk ik nog een melktand te hebben. Mijn 'echte' tand zit in het verhemelte en bovendien 'gedraaid'.

Verder zou ik bovenaan opzij zowel links als rechts een tand moeten laten trekken om plaats te maken.

Zijn er 30+'s met een dergelijke ervaring ?

Is het aan te raden om 'echte' tand te halen op mijn leeftijd ? Duurt dat lang ? En duurt t lang eer de 'gaten' van de getrokken tanden opgevuld zijn ? Ook de orthodontisten op dit forum mogen hun eerlijke mening geven.

Merci alvast !
vV

ik neem aan dat de orthodontist een schatting gegeven heeft mbt de totale behandelduur? Zo nee vraag het daar na, want ik denk dat er wat meer info nodig is dan je nu geeft om daar uitspraken over te doen. Globaal zal je een 2-3 jaar bezig zijn met zoiets. Dat er een hoektand gehaald moet worden maakt daar denk ik niet heel essentieel verschil in.
za, 05/27/2017 - 15:57 Permalink