wat moet ik doen?

Author:
spikey
Posted:
di, 09/13/2005 - 09:19
hallo!ik zit met een probleem!
ik ga over 2 weken onder narcose bij de angsttandarts,maar nu is er nog een stuk van een kies afgebroken,en die was al afgebroken!met als gevolg dat ik er niks meer met kan kauwen,of per ongeluk iets op laten komen,want dan plas ik bijna in broek van de pijn
maar zo heb ik vrij weinig last ervan,op een beetje wat zeurderig gevoel,het kan n zenuwontsteking zijn mischien,maar wat kan ik doen om het risico op te veel last ervan te verkleinen?zijn verdorie nog maar 2 weken!en andere tanden beginnen ook gevoelig te worden! :cry: :cry:
minique

Misschien kun je even bellen met de tandarts bij wie je onder behandeling gaat en vragen of er misschien eerder plek is of dat ze jou benaderen als er iemand uitvalt... Ik zou in ieder geval wel even contact opnemen met hen hierover.

:smt006 Monique
di, 09/13/2005 - 20:00 Permalink