jullie zullen mijn andere topic's wel gelezen hebben dus zal weer niet alles vertelen
woensdag ben ik naar de tandarts terug gegaan met de klachten dan ik een stekende pijn bij lopen en bukken alee bij inspanning heb eten drinken lukt gewoon. ze verwees me door naar de huisarts daar aangekomen ook de woensdag ja krijg een neuspray en antibiotica waarschijnlijk bij holte ontsteking ben nu twee dagen bezig met die antibiotica ik weet daar kan je nog geen reactie van hebben. maar nu krijg ik ook stekken in mijn bovenkiezen en heb het gevoel dat er druk op de kiezen staat. tot overmaat van ramp kreeg ik te horen toen ik vanavond belde om te vragen of dit normaal was dat ze drie weken op vakantie is. heb ik eindelijk weer een beetje vertrouwen in de tandarts is ze op vakantie zit nu echt met tranen in mijn ogen ben ongeloofelijk bang dat ik hele erge pijn ga krijgen en dat ik naar de vervanger moet
nu mijn vraag is het normaal dat die steken uitsrallen naar andere kiezen of er er iets goed fout in mijn mond. en kan ik drie weken wachten tot ze er weer is of gaan dan al mijn kiezen kapot ben echt bang nu.
het enige rare vind ik is dat als ik ga eten drinken poetsen geen reactie van de kies krijg waar het begon dit was overgens in mijn onder gebit is hier een verklaring voor ik hoop dat er iemand op dit bericht reageerd
met vriendelijke groet remco
woensdag ben ik naar de tandarts terug gegaan met de klachten dan ik een stekende pijn bij lopen en bukken alee bij inspanning heb eten drinken lukt gewoon. ze verwees me door naar de huisarts daar aangekomen ook de woensdag ja krijg een neuspray en antibiotica waarschijnlijk bij holte ontsteking ben nu twee dagen bezig met die antibiotica ik weet daar kan je nog geen reactie van hebben. maar nu krijg ik ook stekken in mijn bovenkiezen en heb het gevoel dat er druk op de kiezen staat. tot overmaat van ramp kreeg ik te horen toen ik vanavond belde om te vragen of dit normaal was dat ze drie weken op vakantie is. heb ik eindelijk weer een beetje vertrouwen in de tandarts is ze op vakantie zit nu echt met tranen in mijn ogen ben ongeloofelijk bang dat ik hele erge pijn ga krijgen en dat ik naar de vervanger moet
nu mijn vraag is het normaal dat die steken uitsrallen naar andere kiezen of er er iets goed fout in mijn mond. en kan ik drie weken wachten tot ze er weer is of gaan dan al mijn kiezen kapot ben echt bang nu.
het enige rare vind ik is dat als ik ga eten drinken poetsen geen reactie van de kies krijg waar het begon dit was overgens in mijn onder gebit is hier een verklaring voor ik hoop dat er iemand op dit bericht reageerd
met vriendelijke groet remco
Heel veel sterkte ermee en ik hoop dat de klachten snel verdwenen zijn.
:smt006 Geke
gr remco
maar nu worden de steken wel erg pijnlijk vooral bij lopen en snelle bewegingen. kan nog wel apmaar gewoon eten drinken en tegen tikken dit doet allemaal geen pijn ben nu op zoek gegaan naar een belgiese tandarts wand die tandarts die weekend dienst heeft das een echte beul gelukig woon ik tegen belgie aan dus dat valt mee. maar is dit nomaal dat die steken erger worden heb nu drie dagen atibiotica pff
het is net of het aanvallen zijn de ene keer meer dan de andere keer net als nu ben ik bijna 2 uur klachten vrij daarvoor liep ik tegen de muren op ik snap het niet meer pfff.
Nee hoor! Dat denken wij nooit! Je bent hier altijd welkom!!!
Laat je even weten hoe het gaat van het weekend???
:smt006
dankje moon voor de gerust stellen de woorden
nou in belgie moet je dus geen kiespijn krijgen in het weekend wand dan heb je een groot probleem der zijn der met vakantie en de rest neemt niet op. heb even naar mijn eigen tandarts gebeld voor dat bandje even af te luisteren wie de waarnement tandarts is door de week en dat is gelukig een hele goeie moe er wel 30 km voor rijden maar so wat. nu maar hopen dat ik het weekend uit kan zingen. maar blijf het echt raar vinden die stekken van die klopende steken maar ik kan wel met die kies eten en drinken. vanmorgen werd ik wel wakker met een lichte pijn
en het is net ofdie onderste waar het allemaal begon minder steekt dan die tand er recht boven of zou dit door de pijnstillers komen
weet er iemand meschien hoe lang het duurt eer dat antibiotica aanslaat ik heb doxy disp 100 pch. maar ik begin tcoh echt te twijfelen of ik een holte onsteking heb oor het meeste ben ik nog bang omdat de bovenkies ook steken krijgt deze zal toch ook niet kapot aan het gaan zijn he.
mijn eigen tandarts zij ook nog het kan ook zijn dat de vulling te zwaar is voor zon klein kiesje. ben er verder niet meer op ingegaan stom eigelijk maar wat bedoelt ze daar mee nou dta waren weer vragen en medelingen :cry: :cry: ik hoop dat het snel maandag is dan kan ik naar die andere tandarts toe
groetjes remco
voel wel dat de kies aanwezig is net of hij uitzet vooral als ik even heb liggen rusten. heb nu ook nekpijn en hoofdpijn hoofdpijn had ik gisteren ook al maar nekpijn niet zo erg ben nu heel erg aan het overwegen om hem gewoon te laten trekken wand zo kan ik niet drie weken door gaan dat verpest heel mijn vakantie
ik loop nu bijna 2 maanden mett die stomme kies maar ben wel blij dat de tandarts er alles aan heeft gedaan het is een lief mens alleen jammer dat het niks heeft uitgemaakt
gr remco
Laat je niet door mijn herkenning uit het veld slaan, maar geef je lijf de kans om te herstellen. Je hebt nu antibiotica en misschien herstelt je lijf nog. (Heb je een kanaalbehandeling gehad aan die kies???)
nee heb geen kanaal behandeling gehad ik weet niet of je mijn andere topic's heb gelezen maar dit draait allemaal om een melkkiesje waar geen andere kies onder zit deze was al opgevult maar er kwam een gat aan de zijkant dus tegen de nadere kies aan zat een gat dat heeft ze opgevult en dat is nu ongeveer 4 weken terug. nu ben ik eig al van vanmorgen vrij van stekken maar ja pijnstillers doen hun werk wel denk ik :( :cry:
gr remco
hoop voor jou dat de tandarts de kies trekt,woon zelf ook in belgie en heb gemerkt dat ze dat allemaal liever niet zelf doen.
Mijn tandarts stuurde me voor het trekken door naar de kaakchirurg waar ik ook weer 10 dagen moest wachten voor ik terecht kon.
Kaakchirurgen zijn hier ook halve goden want zelfs met antibiotica,brufen en paracetamol verging ik nog van de pijn maar zowel de huisarts als de tandarts wilden er geen spoed van maken .
Heb het geluk vlak bij de grens met nederland te wonen en heb daar hulp gevonden.In plaats van alleen op zondagmorgen naar het spreekuur te kunnen kreeg ik via een bandje het gsmnummer van een tandarts.
werd zo gek van de pijn dat ik rustig 3 uur had gereden voor hulp.
Hoop dat je morgen van al je ellende af bent.
illya
maar ik dacht juist dat ze in belgie beter waren als in nl ik ben de zaterdagmorgen naar een tandarts op zoek geweest in belgie maar kon er geen een bereiken. dat is meschien maar beter geweest ook haha. ik hoop ook dat hij hem trekt wand dit gaat volgens mijn omden duur zo veel zeer doen denk ik.
maar het feit blijft dat ik toch bang ben voor wat er morgen komen gaat allee als ik er terecht kan morgen hoop het zo en aan de andere kant denk ik pfff.
hoe gaat het nu met jjou illya is je pijn al minder of ook nog niet wat je ook nog kan proberen is advil 400 die zijn ook heel goed
Heb de belgische gezondheidszorg altijd geweldig gevonden en dacht dat het hier allemaal beter geregeld was.Spreekuren,huisartsen die zonder mankeren bij je langs komen.In nederland had ik altijd het gevoel dat ik de huisarts lastig viel en niet moest zeuren en dat heb ik hier absoluut niet.
Dacht dat dat ook gold voor de tandarts maar dat valt vies tegen.
De tandarts die ik had staat als heel goed bekend maar heeft mij tot nu toe niet kunnen helpen.Hij trok de kies niet en heeft me ook bijn aniets uitgelegd.Ik was afgelopen maandag bij hem met alle symptomen van aveolitis maar hij heeft niet gespoeld en mij ook niet gezegd dat ik dat moest doen dus wed het alleen erger.Toen ik 10 dagen na een zenuwbehandeling terug ging om te zeggen dat ik nog steeds veel pijn had zei hij dat dat niet kon met een ontsteking als gevolg.
Verder heb ik een kies laten trekken omdat hij zei dat ik bij een nieuwe zenuwbehandeling weer een ontsteking zou krijgen.
Hier op dit forum kom ik er dus achter dat dat helemaal niet zo is.
Heb een nederlandse tandarts gevonden die mijn kiezen kon trekken en ben vanmorgen naar de weekendtandarts geweest die de ontsteking heeft behandeld.HIj vroeg ook uitgebreid wat ik nou voelde en dat heb ik in belgie ook nooit hoeven doen.Die weten het schijnbaar zo.
Heb met vlagen pijn en een heel vervelend drukgevoel naar mijn kaak en oren wat alleen minder wordt als ik tegendruk geef.NOg 10 dagen en dan zou het beter gaan,zo niet wordt ik gek.
Zou ook wel handig zijn als er op het forum buiten de theoretische beschrijving van een aandoening ook stond hoe het nou werkelijk voelt.
Scherpe pijn,zenuwpijn,drukkend gevoel .Kandidaten genoeg om dat uit te leggen .
Veel succes morgen,hoop echt dat ze kunnen helpen en de ellende voor jou eindigt.
illya hoe ist het nu met jou al minder pijn of ook nog niet. schrok wel van je verhaal oor van die belgiese tandarts.
groetjes remco
Nog 10 tot 14 dagen de pijn uitzitten met brufen en dan zou het over moeten zijn.Ik word er gelukkig niet wakker van en smorgens gaat het ook redelijk .pas tegen een uur of 3 begint het echt pijn te doen en zit ik met een hand tegen mijn hoofd want dat helpt.
Hoop in ieder geval dat dit ook echt de oorzaak is en ik na die twee weken weer gewoon kan eten en leven .
succes vanmiddag, was ook altijd bang maar dat is na deze 6 weken helemaal van me af,heb eigenlijk nauwelijks pijn gehad bij de tandarts en de verdoving is heerlijk als je pijn hebt.Geeft een paar uur rust.
groetjes
illya
:smt006
groetjes remco
Waarschijnlijk bedoelt je tandarts een implantaat, dan krijg je er weer een mooie kies / tand tussen, of misschien bedoelde hij een brug. Er zijn veel mogelijkheden om er weer iets tussen te laten zetten.
Succes ermee!
Groetjes Energy
Alweer 1 iemand die verlost is,nu wij nog.
gr
illya
illya
hoe gaat het nu met jou is de pijn al minder??
groetjes remco
ja ik ben 2 aug eindelijk aan de beurt, dan wordt er een bovenkies getrokken, een heel lang verhaal.
maar wie weet wat de goedkoopste oplossing is als opvulling, want er gaat een kies tussenuit, en dat schijnt niet goed te zijn, maar ik heb geen geld voor een dure kroon.
gr. cindy
en valt het mee kiestrekken? :-?
Had wel een brufen op voorhand genomen,de pijn erna was heftig maar makkelijk weg te krijgen met een nieuwe brufen.De pijn was ook een stuk aangenamer als de ontstekingspijn die er eerst zat.
succes
heeft huisgenootje van mij
is een soort minibeugeltje met daaraan 1 kies in dit geval..
geen id hoe duur dat precies is..maar gewoon je tandarts vragen wat de mogelijkheden zijn!