Geen enkele vulling maar toch zenuwbehandeling?

Author:
kaatje98
Posted:
wo, 01/26/2005 - 19:41
Hallo allemaal, mijn naam is Karin en ik ben 35 jaar oud! Vandaag heb ik deze site ontdekt, en al een beetje rond gekeken. Afgelopen maandag ben ik bij de tandarst geweest omdat ik last blijf houden van een naar ik dacht ontsteking. Dit blijkt nu een fistel. In september ben ik met deze klachten naar de tandarts geweest, heb heel mijn gebit laten schoonmaken door de mondhygieniste.

Het gekke van alles is, dat ik nog geen enkele vulling heb en ook na afgelopen maandag blijkt dat al mijn tanden en kiezen puntgaaf zijn, inclusief de wortel, maar ondanks dit is het kaakbot tussen mijn wortels zwart op de foto, terwijl dit bij mijn andere kies niet het geval is.

Mijn tandarts weet niet hoe dit komt, maar zegt dat er toch wat moet gebeuren en donderdag 3 februari sta ik ingepland voor een zenuwbehandeling, het pus komt om de 2 a 3 dagen via de fistel naar buiten en de fistel zit aan de zijkant van de Kies op mijn tandvlees.

Mijn vraag is dan ook, wie zou me alsjeblieft wat meer kunnen vertellen of heeft zoiets ook meegemaakt? Hoe kan het dat men een fistel krijgt terwijl alle tanden en kiezen puntgaaf zijn? Ik heb in 35 jaar nog nooit zo'n last gehad van mijn gebit, nu verga ik van de drukpijn wat zich uit in Migraine en een pusbal

Alvast heel erg bedankt,

Vriendelijke groeten van Karin.