Ontstoken kies of kaakholteontsteking?

Author:
Marjj
Posted:
di, 02/01/2005 - 21:35
Hoi,

Sinds enkele dagen heb ik pijn in 1 kies linksboven. Het is de eennalaatste (verstandskies niet meegeteld, die is er al uit)

Als ik de kaken op elkaar zet voel ik het en verder ook wel een vrij zeurende pijn waar ik echt pijnstillers voor moet innemen. Maar omdat ik 2 weken ongeveer al verkouden loop wat niet over wil gaan, twijfel ik aan een kaakholteontsteking......ook omdat volgens mij de betreffende kies al dood is door een eerdere wortelkanaalbehandeling. Toch had de tandarts toen moeite met die kies door gekronkelde wortels (of zoiets) maar die kanaalbehandeling is zeker al een jaar terug en verder nooit last gehad.

Kan een kaakholteontsteking echt 1 kies pijnlijk laten voelen of moet ik dan meerdere kiezen voelen? Pfffff gedoe altijd.....als ik niet verkouden was, dan was ik gelijk naar de tandarts gegaan...Maar het is nu zo een twijfel geval.....tandarts of huisarts. Hoofdpijn heb ik overigens ook, maar volgens mij komt dat vooral van hoesten.

Hopelijk kan iemand wijsheid bieden.

Groetjes