Raar Gevoel

Author:
henk.k
Posted:
do, 04/07/2005 - 21:45
Hallo mensen,

ik heb al een aantal dagen last van een beetje een zeurderig gevoel het is niet echt storend ik ben 19 jaar oud. en tel 28 tanden/kiezen.
het rare gevoel is in de buurt waar de verstandskies komt te zitten.
kan het zijn dat de kies door aan het komen is ??
het lijkt soms ook alsof het een andere kies is die zeurt.

Met vriendelijke Groet,


:smt001
Geke

Beste Henk,

het kan inderdaad zo zijn dat het je verstandskies is, die nu gaat doorbreken. Deze breekt vaak door rond de leeftijd van 18-19 jaar en kan soms een wat kloppend gevoel geven of irritatie van het tandvlees dat er nog overheen ligt.

Mocht het een andere kies in die buurt zijn, is het belangrijk te weten wat voor soort pijn je voelt. Als het pijnlijk is bij warm en koud of als het pijnlijk is bij kauwen of tikken op die andere kies kan dit duiden op een ander probleem. Maar meestal is het op jouw leeftijd de verstandskies die wat vervelend voelt.

Als je bij je tandarts komt voor controle, kan hij op de rontgenfoto's zien of je verstandskiezen er aan komen of of er bijvoorbeeld diepe gaatjes in kiezen ernaast zitten die pijn kunnen veroorzaken.

Ik hoop dat je hiermee genoeg informatie hebt, als je nog vragen hebt kun je het altijd zeggen. :smt006
di, 04/19/2005 - 17:51 Permalink