Pijn bij koud water help:(

Author:
appieopheusden
Posted:
za, 11/27/2004 - 13:35
hey allemaal
sins vandaag heb ik als ik koud water drink pijn aan met kies daar zit aan de achter kant van de kies een zwart vlekje
Als ik koud water drink doet het daar ongeveer pijn
2 sec ofzo het is niet landurig alleen als ik koud water drink eten heb ik geen last ervan alleen van koud water!

wat zou dat kunnen zijn een gaatje ofzo??

ik hoop dat jullie reageren

bvd appie
minique

Als de pijn zo snel wegtrekt, is het waarschijnlijk afkomstig van een blootliggende tandhals. Koop een tandpasta voor gevoelige tanden (bijv. sensodyne, maar ook andere tandpastamerken hebben vaak een gevoelige-tanden-variant). Die tandpasta legt een laagje rond de tand(hals) waardoor je minder last zult hebben.

Succes!

:smt006 Monique
za, 11/27/2004 - 14:34 Permalink
appieopheusden

Oke bedankt! :)
Ja Ik heb geen last van me tand van niks maar alleen bij koud water
en hij is wat zwart aan de achter kant maar dat is tie al lange tijd zo 1 jaar ongeveer en als ik koud water drink 3 tot en met 6 sec pijn en dan is de pijn weer weg totdat ik weer koud water drink.
dus het is denk ik niet de wortel! anders had je langerpijn gehad.
iedergeval bedankt wat is een tandhals eigelijk?
groet appie
za, 11/27/2004 - 14:46 Permalink
minique

De tandhals is (even heel gemakkelijk uitgedrukt) de overgang tussen de kroon (= het zichtbare gedeelte) en de wortel van een tand/kies.

En inderdaad: als de pijn langer aanhoudt dan een paar seconden, zou er meer aan de hand kunnen zijn.

:smt006 Monique
za, 11/27/2004 - 15:00 Permalink