hoe lang pijn na witte vulling is normaal?

Author:
kristin.smets
Posted:
di, 05/02/2006 - 10:30
Hoi,

Heb onlangs een gaatje (was redelijk diep) aan mijn voorlaatste tand onderaan laten vullen.

Nu na 10 dagen heb ik nog steeds pijn, vooral bij het kauwen en dichtbijten.
Beter gezegd ik kan er niet op bijten , dus probeer ik voorzichtig langs de andere kant te bijten.

Volgende week heb ik verlof en heb geen zin om dan steeds bij de TA te zitten.

Nu is mijn vraag, welke pijn is normaal en welke niet, of beter gezegd hoelang kan de napijn duren.

Heb aan de andere kant een WKB gehad, waarvan ik jaren napijn had, dus ik wil dit laatste echt wel uitstellen, als het kan.

Eventueel een vraagje aan de digitale tandarts .

Groetjes
Kristin

Elke info welkom!
nicol

hallo kristen, vervelend voor je dat je er zo'n last van hebt. Het kan zijn dat de vulling dicht tegen je zenuw aanligt. Maar geen nood! Deze zenuw is heel goed in staat om zich wat terug te trekken zodat de pijn langzaam verdwijnt. Maar dit kan wel een paar weken tot maanden duren.Pijn wordt wel steeds minder hoor.Het kan ook zijn dat de vulling wat te hoog ligt en wat moet worden bijgeslepen.Als je steeds op de vulling bijt geeft dat ook wel pijnklachten.
Wat niet goed is is een toenemende kloppende pijn die niet meer weggaat.Dan zou ik toch even teruggaan naar je tandarts.

veel succes en gewoon even afwachten is mijn advies :smt006
di, 05/02/2006 - 20:18 Permalink