Vorige Tandarts (Wiewel, zzp) en alle tandartsassistenten (stuk of 6 zijn met ruzie vertrokken.) Er worden verrichtingen gedeclareerd die niet worden gedaan en ook begrotingen deugen niet (veel te hoog)
Duidelijke uitleg
5
Behandeltijd
6
Is deskundig
5
Aanbeveling
1
4.3
JN 30 Sep 2024 - 13:17Review voor de praktijk
Afspraken lopen nogal uit, bij de tandarts heb je het idee dat men tracht zoveel mogelijk geld binnen te halen (doorverwijzen naar eigen mondhygieniste, administratief matig, eigen bijdrage in rekening gebracht terwijl ik een verzekering heb zonder eigen risico. (gemeentepolis) En dan moet je het zelf maar uitzoeken en is het uiteindelijk die Menzis zelf die de tandarts er op attendeerd dat dit niet kan.
Duidelijke uitleg
6
Behandeltijd
6
Is deskundig
6
Aanbeveling
4
5.5
Gideon 14 Mei 2024 - 11:53M. Hoseinpoor (Tandarts)
Een van mijn voortanden is een implantaat met kroon, en de tand/ kroon was er af gevallen. Het diende er even opnieuw aan gezet te worden. Waar ik nu woonde had ik nog geen tandarts en na wat zoeken kon ik bij Dentique nog terecht. Ik voelde mij niet erg op mijn gemak bij mijn behandeling door de meneer. De sfeer in de ruimte voelde gespannen en ik had het idee dat ik geen welkome patient was met mijn probleem. De meneer was erg onpersoonlijk, heeft mij niet eens aangekeken, en in het begin had ik het idee dat hij mij niet eens een hand wilde geven die ik aanbood. Mijn gebit is prima ik zat alleen met die voortand, na allerlei foto's e.d. heeft hij die er gelukkig ook even op geplakt. Hij was best hardhandig en leek wel geïrriteerd, ik hoef door deze meneer niet meer behandeld te worden. Dan kreeg ik ook de factuur, en het opnieuw vastzetten van de kroon kost €28, die had ik nodig. En ik was een nieuwe patient dat kost €53,50, en de (volgens mij) overbodige foto's kosten nog €123.9. Ik heb zojuist het totaal van €205,56 wel betaald, maar erg gelukkig word je er niet van. Gelukkig lijkt de tand er goed aan te zitten, kijken hoe lang hij nu blijft zitten.
Duidelijke uitleg
3
Behandeltijd
6
Is deskundig
3
Aanbeveling
2
3.5
Sara 22 Apr 2024 - 15:45M. Hoseinpoor (Tandarts)
Dankzij de manier van behandelen in deze praktijk ben ik van mijn angst afgekomen. Het team is zeer deskundig, eerlijk en levert kwalitatief werk. Ik wil tandarts Mina en het team bedanken voor de patiëntvriendelijk en het vertrouwen.
Duidelijke uitleg
10
Behandeltijd
10
Is deskundig
10
Aanbeveling
10
10.0
Sara 22 Apr 2024 - 15:38M. Hoseinpoor (Tandarts)
Dankzij de manier van behandelen en patiëntvriendelijk ben ik van mijn angst afgekomen. Het team is zeer deskundig, eerlijk en leveren kwalitatief werk. Ik wil tandarts mina en het team erg bedanken voor de vertrouwen.
Geduldig en deskundig. Legt alles goed uit en neemt goed de tijd voor. Bij mijn oude tandarts werden de foto's nooit uitgelegd. Maar zij legt alles uit, het was erg fijn. lang bezig geweest en mijn kies weer mooi als nieuw gemaakt. ben er echt blij mee!
Geldklopperij. Zij gebruiken eens codes voor een wortelkanaalbehandeling die horen bij een wortelpunt chirurgie. Zij plaatsen ook lak laagjes bij jouw kinderen met een gezond gebit alleen om 300€ extra van de zorgverzekeraar te kunnen pakken
R. Kooi 23 Aug 2023 - 11:23Review voor de praktijk
We zijn bij de Orthodontist geweest. Juan Manuel Martir. Dit voor een revisie ivm evt. beugel voor mijn zoon. In het jaar ervoor werd ons verteld om niets te doen. Bij de revisie een jaar later kwam ik bij Juan. Volgens hem moest er een vrij stevige ingreep gedaan worden. Hij wist me ook te vertellen dat we hier niet voor verzekerd zijn en daarom konden we wel een prijs maken (alsof ik daar was om een tweedehands auto te kopen).
We hadden geen goed gevoel hierbij. Het wachtten op de offerte heeft lang laten wachten en uiteindelijk na vragen van onze kant wilde meneer ons niet meer verder helpen.
We zijn nu bij een andere orthodontist en die geeft aan dat er voor nu niets moet gebeuren ivm het feit dat niet alle tanden en kiezen door zijn. Voor ons geen Dentique meer.
Paginering